Dove Intimo sprchový gel pro intimní hygienu 250 ml

Dove Intimo sprchový gel pro intimní hygienu 250 ml

Více detailů

Nový produkt

Skladem

110,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Dove Intimo sprchový gel pro intimní hygienu 250 ml

  Nový Dove jemný intimní sprchový gel je speciálně vyvinut pro intimní hygienu ženy, a proto respektuje přirozené kyselé pH intimních partií.
  Dove jemný intimní sprchový gel obsahuje: Kyselinu mléčnou – je přirozenou součástí intimních partií a posiluje ochranu před různými gynekologickými problémy a podrážděními.
  Navíc obsahuje čisté přírodní extrakty: Vilín jarní – často se používá v kosmetických výrobcích, jako jsou krémy či mýdla. Má zklidňující a zároveň antiseptické účinky.
  Květ pomerančovníku – obnovuje ochrannou kyselou vrstvu pokožky a stimuluje regeneraci buněk.
  Kombinace těchto látek - pomáhá předcházet vzniku zánětu, má zklidňující účinky na již vzniklá podráždění, pomáhá zmírňovat nepříjemné průvodní jevy zánětu (pálení, svědění, nepříjemný výtok), postará se o svěžest intimních partií, zaručuje ženám

  Intimní hygiena je velmi důležitou součástí každodenní hygieny ženy každého věku. Ačkoliv se to nezdá, je tato starost o místa, většinou schovaná pod oblečením, podstatná. Jedná se totiž i o otázku zdraví. Pokud byste totiž hygienu prováděli špatně, můžete získat některý ze zdravotních problémů, například mykózu. A konečně nedílnou součástí je také příjemný pocit, který hygienu doprovází.


  Intimní hygiena

  Ženský organismus vytváří vlastní prostředí, které funguje jako ochranný mechanismus. Mírně kyselé pH udržuje mikroflóru plnou potřebných mikroorganismů. Vzájemně působí proti škodlivým bakteriím. Ale i tato symbióza může být narušena. Vznikají pak menší či větší problémy, které musí někdy být řešeny dokonce u lékaře. Přirozená obranyschopnost není neustále takříkajíc v plném nasazení. Vliv na ni má například menstruace, těhotenství nebo menopauza. To ovšem není jediné, co na tyto mechanismy působí. Stres, hormonální antikoncepce, antibiotika jsou také narušiteli přirozeného prostředí. Ovšem podíl může mít také něco tak obyčejného jako strava plná cukru, která podporuje rozmnožování kvasinek. V létě myslete na to, že strávit dlouho ve vlhkých plavkách také není pro intimní oblast příliš vhodné. A nakonec, citlivější osoby mohou mít také problémy, pokud přeženete dávkování pracího prášku.

  Jak často se mýt
  Je skutečně vhodné se velmi často mýt? Gynekologové tvrdí, že není. Díky tomu se totiž mění pH, čímž se nabourá rovnováha intimního prostředí. Dále také samozřejmě podstatnou roli hraje to, čím se myjete.  A nakonec jedna zajímavost. Intimní zdraví je totiž možné podporovat i dalším způsobem. Na trhu jsou mléčné produkty s obsahem „přátelských bakterií“ (například známá Lactobacilus acidophilus), které se starají o mírně kyselé prostředí, ve kterém cizorodé bakterie hynou.

  Dove Intimo sprchový gel pro intimní hygienu 250 ml

 • Příslušenství