Theraline nahřívací/chladící polštářek Oslík Laguna z třešňových pecek

Theraline nahřívací/chladící polštářek Oslík Laguna z třešňových pecekm

Více detailů

Nový produkt

Skladem

249,00 Kč s DPH

 • Více informací


 • Theraline nahřívací/chladící polštářek Oslík Laguna z třešňových pecek

  Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které jsou speciálně čištěné a zpracované pro takové použití. Polštář je 100% přírodní produkt, obal 100% bavlna.

  Třešňové pecky mají výbornou schopnost absorbovat teplo nebo chlad. Jsou tedy ideální pro hřejivou nebo studenou terapii. Tento materiál je skvělým zásobníkem tepla, proto ho lze použít jako přírodní termo podušku.

  Třešňové pecky se velmi rychle nahřívají a následně rovnoměrně uvolňují teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu Vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům lidskéhotěla.


  Pro dosažení hřejivého účinku postačí polštářek jednoduše nahřát v klasické, nebo mikrovlnné troubě. Popř. položit na topení nebo nechat nahřát na slunci. Hřejivá terapie je velmi účinná při menstruačních bolestech, bolestech svalů, břicha, chronické bronchitidě a revmatismu. Také při zažívacích poruchách např. křeče a nadýmání. Pokud si potřebujete nahřát a uvolnit ztuhlá záda, krční páteř a ucpané dutiny, nebo k prokrvení např. studených nohou. Pro zesílení blahodárného tepla lze jemným třením na pokožce vytvořit masážní efekt a tím účinek umocnit. Je vhodný i pro malé děti

  Chladivý účinek dosáhnete tím, že polštářek vložíte do mikrotenového sáčku a poté ho dáte do chladničky nebo mrazničky. Chladivá terapie je vhodná při zánětech kloubů, bolestech zubů, hlavy, migréně, pohmožděninách, artritidě, výronech, drobné popáleniny, vyvrtnutí, otoky nebo při bodnutí hmyzem.Výplň: třešňové pecky. Množství výplně: ca. 450 g

  Lze prát na 40 °C
  Velikost: cca 18 x17 cm
  Nevhodné do sušičky
  Materiál: 100% bavlna
  Výrobce Theraline
  Použity poze bezpečné materiály

 • Příslušenství