Theraline nahřívací/chladící polštářek z třešňových pecek rybičky

Polštářek je účinný při menstruačních bolestech, bolestech svalů, břicha, chronické bronchitidě a revmatismu. Také při zažívacích poruchách např. křeče a nadýmání. Pokud si potřebujete nahřát a uvolnit ztuhlá záda, krční páteř a ucpané dutiny, nebo k prokrvení např. studených a další..

 Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

W-1014

Nový produkt

Skladem

149,00 Kč s DPH

-49,00 Kč

198,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Theraline nahřívací/chladící polštářek z třešňových pecek rybičky  Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které jsou speciálně čištěné a zpracované pro takové použití. Polštář je 100% přírodní produkt, obal 100% bavlna.

  Polštářky od Theraline jsou skvěle ​​zpracované, z vybraných kvalitních látek, z třešňových jader vyčištěných bez chemikálií.

  Třešňové pecky mají výbornou schopnost absorbovat teplo nebo chlad. Jsou tedy ideální pro hřejivou nebo studenou terapii. Tento materiál je skvělým zásobníkem tepla, proto ho lze použít jako přírodní termo podušku.

  Třešňové pecky se velmi rychle nahřívají a následně rovnoměrně uvolňují teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu Vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům lidskéhotěla.


  Pro dosažení hřejivého účinku postačí polštářek jednoduše nahřát v klasické, nebo mikrovlnné troubě. Popř. položit na topení nebo nechat nahřát na slunci. Hřejivá terapie je velmi účinná při menstruačních bolestech, bolestech svalů, břicha, chronické bronchitidě a revmatismu. Také při zažívacích poruchách např. křeče a nadýmání. Pokud si potřebujete nahřát a uvolnit ztuhlá záda, krční páteř a ucpané dutiny, nebo k prokrvení např. studených nohou. Pro zesílení blahodárného tepla lze jemným třením na pokožce vytvořit masážní efekt a tím účinek umocnit.

  Chladivý účinek dosáhnete tím, že polštářek vložíte do mikrotenového sáčku a poté ho dáte do chladničky nebo mrazničky. Chladivá terapie je vhodná při zánětech kloubů, bolestech zubů, hlavy, migréně, pohmožděninách, artritidě, výronech, drobné popáleniny, vyvrtnutí, otoky nebo při bodnutí hmyzem.

  Rozměry:19x19 cm.
  Celý polštářek lze prát v pračce na 40 °C
  Materiál: 100% bavlna
  Výplň: třešňové jádra
  Barva: převážně žlutá
  Výrobce: Theraline

 • Příslušenství