THERALINE Baby polštářek 3D

THERALINE Baby polštářek 3D
Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

W-1014

Nový produkt

Skladem

490,00 Kč s DPH

-200,00 Kč

690,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • THERALINE Baby polštářek 3D


  Theraline, přední výrobce komfortu získalo mnoho ocenění od předních publikací za svůj dětský polštář, inovativní a bezpečný produkt, který pomáhá udržovat přirozený tvar hlavy dítěte, čímž se vyvaruje syndromu ploché hlavy.

  ZABEZPEČÍ OCHRANU VAŠEHO miminka
  Většina hlav dětí je ve větší či menší míře deformována. Alespoň u jednoho ze čtyř dětí je problém zřetelně patrný. V normálních případech deformity zmizí v prvním roce dítěte kvůli "růstovému tlaku" mozku. Nový dětský polštář Theraline nyní nabízí dětem pohodlí a bezpečí během spánku a v kombinaci s tím pomáhá zachovat přirozený tvar hlavy. Theraline dětský polštář se vyhýbá deformacím, které přináší spací pozice, stejně jako útulné péřové polštářky, ale bez souvisejících rizik.

  Jak polštářek Theraline Baby funguje?
  Jednoduchý nápad a jedinečný design zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro vaše dítě při spánku a ležení. Anatomicky tvarovaná a perforovaná high-tech tkanina podporuje rovnoměrně a efektivně malou hlavu vašeho dítěte. Jako obecné pravidlo se vůbec nevyskytují deformace hlavy. Pro děti, které jsou již postiženy deformacemi, Theraline Baby Polštář může pomoci s rychlejší korekcí deformity pomocí speciální látky polštářku a speciálnímu uspořádání tří různých druhů prodyšné tkaniny pomáhá Theraline Baby Polštář udržovat rovnoměrnou teplotu kolem hlavy dítěte. Vysoce technická tkanina, kterou používá, je tak otevřená, že i když se vaše dítě začne otáčet a hlava odpočívá v dutině polštáře, může dítě i nadále snadno dýchat. Samozřejmě, že vaše dítě může stále pohybovat hlavou zcela volně, a to i přes předem tvarovanou dutinu, takže vývoj, touha po pohybu a přirozená zvědavost nejsou potlačeny.
  Tipy pro řešení deformací hlavy
  Americká pediatrická akademie doporučuje. Pokud má vaše dítě tendenci hledat nejtypičtější směr v posteli, tj. Směrem ke dveřím nebo oknu, pak se vaše dítě otáčejte častěji tak, aby druhá strana hlavy převzala váhu.
  Jakmile vaše dítě usne, položte znovu hlavu dolů na nedeformovanou stranu.
  Pokud je to možné, použijte dětský polštář Theraline, abyste dosáhli optimálního rozložení tlaku na hlavu dítěte.
  Prosíme, vždy se poraďte se svým pediatrem, pokud pozorujete u vašeho dítěte syndrom ploché hlavy.

  Vlastnosti 3D rozložení tkanin
  Extrémně vysoká cirkulace vzduchu ve všech směrech i při ležení na bříšku
  Příjemný pocit z polstrování
  Optimální pružnost
  Dobrý přenos tepla
  Theraline důrazně doporučuje, aby vaše dítě vždycky spalo na zádech a podporuje kampaň "Back to Sleep" společnosti American Academy of Pediatrics, aby se zabránilo smrti dítěte.  Informace o produktu

  Rozměry: ca. 21 x 20 x 3 cm
  Materiál: 96% polyester, 4% bavlna

 • Příslušenství