Lilcup Nui anatomický menstruační kalíšek 2

Anatomicky tvarovaný menstruační kalíšek Lilcup Nui. Balení obsahuje: kalíšek Lilcup Nui velikost 2, ochranný pytlíček, návod

Zboží expedujeme do 24 hodin.

Více detailů

Nový produkt

Skladem

799,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Lilcup Nui menstruační kalíšek 2
  Lilcup Nui je výjimečný svým tvarem, přizpůsobený ženskému tělu a tvaru uvnitř pochvy. Přední strana je kratší a měkčí tudíž netlačí na močovou trubici. Zadní strana kalíšku je mírně vyšší a pevnější aby odolala více tlaku ze zadní strany. Anatomický kalíšek tak lépe sedí a vyhovuje potřebám ženy.


  Lilcup Nui je vyroben z TPE. 
  Menstruační kalíšek nabízí konečně absolutní svobodu při každodenní aktivitě nebo aktivním sportování.

  Velikost 2

  Je vhodný pro ženy po porodu nebo nad 30 let, ženy jenž mají pevné až středně pevné vaginální svaly. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní i vyšší poloze.
  Zadní délka:  53mm
  Přední délka: 45mm
  Objem:         25ml k otvorům

  Tuhost: střední

  Vliv na výběr kalíšku má také poloha Vašeho děložního čípku. Více informací v horním menu sekce: Jak změřit děložní čípek?  Balení obsahuje: Kalíšek Lilcup Nui velikost 2 s návodem a ochranným pytlíčkem

  Proč je lepší než běžné hygienické vložky/tampony?

  1) Lilcup Nui je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí.
  2) Lilcup Nui Vám šetří náklady. Náklady na kalíšek se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte.
  3) Lilcup Nui je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání.
  4) Lilcup Nui Vás neomezuje v pohybu, při sportování, jízdě na kole, na koni nebo gymnastice ani v noci při spaní.
  5) Lilcup Nui je hypoalergenní. Vyroben z TPE Nenarušuje zdravé vaginální prostředí.
  6) Lilcup Nui je bezpečný. Neobsahuje žádné superabsorbční látky, bělidla a deodoranty. Neuvolňují se z něj žádná vlákna ani částice.
  7) Lilcup Nui je vyroben v EU.
  8) Lilcup Nui je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev
  nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem.
  9) Lilcup Nui má dlouhou životnost. Při dobré péči vydrží až 10 let.

  Proč je Lilcup Nui jedinečný?

  Menstruační kalíšek Lilcup Nui byl vytvořen s podporou odborníků, včetně porodní asistentky, kteří pomohli vytvořit produkt, který vyhovuje co nejlépe ženské anatomii.
  Každá žena je jiná, přesto byl Lilcup Nui vyroben ve tvaru a z materiálu, který se dokonale přizpůsobí tělu nositelky. 
  Menstruační kalíšek Lilcup Nui je tedy svým tvarem jedinečný.

  1) Okraj menstruačního kalíšku Lilcup Nui je zpevněn uvnitř kalíšku, nikoliv z vnější strany, aby jeho tělo bylo hladké a předešlo se pocitu nepohodlí.

  2) Dále s ohledem na anatomii žen byly vytvořeny různé tlakové zóny:
  • zesílená zadní část kontrastuje tahy odvozené od konečníku.
  • jemnější přední část zabraňuje podráždění uretry, což je velmi citlivá oblast.

  3) Menstruační kalíšek Lilcup Nui je válcovitý, protože vaginální kanál má podobný tvar, podobá se hlavičce novorozence.


  4) Zadní část menstruačního kalíšku je vyšší než přední, aby se snadněji uchytil u děložního hrdla a tím lépe sbírá menstruační krev.

  5) Tři kroužky na spodní části menstruačního kalíšku slouží pro snadnější uchopení kalíšku a usnadňuje tak manipulaci s ním

  6) Dostatek otvorů po stranách kalíšku vytváří jednoduše podtlak a kalíšek pak pevně sedí.
  7) Materiál zvolený pro Lilcup Nui je hypoalergenní lékařský TPE a proto je vhodný i pro ženy alergické na silikon. Povrch kalíšku je velmi jemný a příjemný na dotek.

  Menstruační kalíšek Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.

  Plavání, běhání, jízda na kole – žádný problém

  S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli. Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.

  Šetří životní prostředí a vaši peněženku

  Každá žena za život spotřebuje cca 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku přibližně 10let

  Jednoduchá manipulace

  Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku je jednoduchá, pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě) Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na info@menstruacni-kalisek.cz
  Jak umístit Lilcup Nui?  Kratší strana kalíšku je směrem dopředu, delší strana směrem dozadu.

 • Příslušenství