Sterilizační kelímek s ochranným kroužkem, skládací pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků

Sterilizační kelímek s ochranným kroužkem, uzavíratelný, prostorově úsporný skládací dezinfekční pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků každé velikosti. Vyrobeno z bezpečného silikonu, vhodné do ​​mikrovlnné trouby. Lze použít i jako šálek při outdoorových aktivitách.

 Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

Nový produkt

Skladem

189,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Sterilizační kelímek s ochranným kroužkem, skládací pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků i jiných předmětů  Uzavíratelný, prostorově úsporný skládací dezinfekční pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků každé velikosti. Vyrobeno z bezpečného silikonu, vhodné do ​​mikrovlnné trouby.
  Lze použít i jako šálek při outdoorových aktivitách. Ochranný kroužek Vám usnadní manipulaci, za kroužek můžete uchopit kelímek naplněný horkou vodou, aby Vás kelímek nepálil do rukou.

  Kelímek je schválen Státním zdravotním ústavem (SZU) jako sterilizační kelímek na menstruační kalíšky.

     kelímek   Objem: 225 ml
     kelímek   Rozměry složené: průměr 80 mm / výška 20 mm
     kelímek   Rozměry rozložené: Průměr vrchní 80 mm / Průměr spodní 50 mm / výška 80 mm
     kelímek   Barva: malina
     kelímek   Ochranný kroužek: plast (PP-polypropylene)
     kelímek   Množství: 1 kus
  Jak mám používat dezinfekční pohár?

  Umístíte menstruační kalíšek do dezinfekčního poháru a naplníte ho vodou. Ze spodku navléknete ochranný kroužek. Menstruační kalíšek musí začít plavat.
  Správné nastavení délky sterilizace závisí na výkonnosti modelu mikrovlnné trouby. Voda musí být vařící, aby desinfekce byla účinná. Pokud si nejste jisti, prosíme pročtěte
  manuál mikrovlnné trouby. Většina zákazníků používá střední úroveň výkonu / příkonu na 3 - 5 minut. Víko šálku nesmí být zcela uzavřené! Jinak pára jež vzniká při
  vařící vodě nemůže uniknout.

  Dezinfekční pohár je nyní velmi horký, díky vařící vodě. Uchopíte ho za ochranný kroužek prsty a vyndáte z mikrovlnné trouby. Je nutné velké opatrnosti při vyjímání dezinfekčního kelímku z mikrovlnné trouby, aby jste se neopařily. Můžete si také nechat pohár a jeho obsah vychladnout uvnitř mikrovlnné trouby a vyndat ho později

  Kelímek lze také použít s Milton tabletami.

  Pohár naplníte vodou a vložíte Milton tabletu ( 1 Milton tableta mini na 100 ml). Jakmile se tablety rozpustí vložíte na 15 minut menstruační kalíšek. Následně kalíšek opláchnete vodou.

 • Příslušenství