Sprchová emulze pro intimní hygienu Nivea Intimo

Sprchová emulze pro intimní hygienu Nivea Intimo Shlédnout větší

Sprchová emulze pro intimní hygienu Nivea Intimo 250ml

Více detailů

Nový produkt

Skladem

125,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Zklidňující účinek a ochrana intimních partií.
  Sprchová emulze pro intimní hygienu Nivea Intimo 250ml

  Sprchová emulze NIVEA Intimo SENSITIVE je díky svému extra jemnému složení určena pro péči o citlivé až podrážděné intimní partie.

  Zklidňující a ochranné složení velmi šetrně myje intimní partie, je optimální pro každodenní použití. Omezuje pocit napětí, pálení či bolesti intimních
  partií a dodává jim svěžest a zdraví po celý den.

  Jak funguje:

  Obsahuje kyselinu mléčnou, která je přirozenou součástí intimních partií a je nezbytná k udržení jejich zdravé, přirozeně kyselé úrovně pH, která je nižší než u Ostatních částí těla.

  Posiluje ochranu před různými ženskými obtížemi a podrážděním. Aloe vera a pantenol jsou známé pro svůj zklidňující a zvlhčující efekt.

  - Neobsahuje mýdlo ani barviva.
  - Úroveň pH 4,6 odpovídá kyselému prostředí intimních partií.
  - Pouze pro vnější použití i vícekrát denně. Důkladně opláchněte
  - Gynekologicky, dermatologicky a klinicky testováno a schváleno. 

   

  Intimní hygiena je velmi důležitou součástí každodenní hygieny ženy každého věku. Ačkoliv se to nezdá, je tato starost o místa, většinou schovaná pod oblečením, podstatná.
  Jedná se totiž i o otázku zdraví. Pokud byste totiž hygienu prováděli špatně, můžete získat některý ze zdravotních problémů, například mykózu. A konečně nedílnou součástí je také příjemný pocit, který hygienu doprovází.

   

  Intimní hygiena 

   

  Ženský organismus vytváří vlastní prostředí, které funguje jako ochranný mechanismus. Mírně kyselé pH udržuje mikroflóru plnou potřebných mikroorganismů.
  Vzájemně působí proti škodlivým bakteriím. Ale i tato symbióza může být narušena. Vznikají pak menší či větší problémy, které musí někdy být řešeny dokonce u lékaře. 
  Přirozená obranyschopnost není neustále takříkajíc v plném nasazení. Vliv na ni má například menstruace, těhotenství nebo menopauza. To ovšem není jediné, co na tyto mechanismy působí.
  Stres, hormonální antikoncepce, antibiotika jsou také narušiteli přirozeného prostředí. Ovšem podíl může mít také něco tak obyčejného jako strava plná cukru, která podporuje rozmnožování kvasinek.
  V létě myslete na to, že strávit dlouho ve vlhkých plavkách také není pro intimní oblast příliš vhodné. A nakonec, citlivější osoby mohou mít také problémy, pokud přeženete dávkování pracího prášku.

   

  Jak často se mýt 
  Je skutečně vhodné se velmi často mýt? Gynekologové tvrdí, že není. Díky tomu se totiž mění pH, čímž se nabourá rovnováha intimního prostředí.
  Dále také samozřejmě podstatnou roli hraje to, čím se myjete.

   

  Jakou kosmetiku používa
  Obyčejná mýdla nebo sprchové gely jsou pro tento účel zcela nevhodné. K intimní hygieně jsou určeny speciální přípravky, pokud možno klinicky testované.
  Tyto přípravky mají velmi podobné pH jako je pH v intimních partiích a napomáhají tak k celkové obnově rovnováhy.
  Aby bylo udrženo mírně kyselé prostředí, obsahuje tato kosmetika například kyselinu mléčnou a dále třeba antibakteriální tea tree olej. • Příslušenství