Fun Factory Fun Cup size B

Menstruační kalíšek FUN CUP - velikost B
V balení 1 kalíšek v pytlíčku.

Více detailů

Nový produkt

Skladem

495,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Menstruační kalíšek FUN CUP - velikost B

  Zapomeňte na shánění tamponů na poslední chvíli! Vyzkoušejte menstruační kalíšek FUN CUP, který vám zajistí spolehlivou menstruační ochranu až několik hodin. Když se kalíšek naplní, stačí ho vyprázdnit, omýt a je připraven k dalšímu použití. Velikost B je určena ženám nad 30 let a/nebo pro ženy, které již rodily. Nebo jen prostě pro silnější dny.

  Jak se menstruační kalíšek používá?

  Pro pohodlné zavedení stačí kalíšek stlačit a vložit. Po rozvinutí je zcela nepropustný a zajistí vám ochranu až na 12 hodin. Při vyndávání kalíšku odstraňte podtlak, vyjměte kalíšek, vyprázdněte ho, opláchněte či otřete a kalíšek je připraven k dalšímu zavedení. Mezi cykly sterilizujte kalíšek varem. Možno zavádět s lubrikačním gelem na vodní bázi, který nepoškozuje materiál.

  Výhody menstruačního kalíšku?

  - Na rozdíl od tampónů podporují správnou vlhkost sliznice a udržují rovnováhu pH. Tím snižují riziko výskytu infekcí.

  - Při správném používání vydrží jeden kalíšek až několik let. Je to jednorázová investice, díky které můžete ročně ušetřit tisíce.

  - Na rozdíl od menstruačních vložek a tamponů je třeba ho vyměnit za nový až po několika letech používání, díky čemuž produkujete méně odpadu.

  - Menstruační kalíšek se stane Vaším nejlepším parťákem na i na dovolené! Díky textilnímu sáčku si ho můžete vzít všude s sebou. Navíc je vhodný také na koupání.

        - Pevný silikon pro snadné zavedení
        - Spolehlivá menstruační ochrana na několik hodin
        - Vyroben z lékařského silikonu
        - 5,8 cm, ⌀ 4,3 cm; 30 ml

  Balení obsahuje

          Kalíšek velikost B, ochranný pytlíček

  Upozornění:

  Používání menstruačních kalíšků se nedoporučuje ženám se zavedeným nitroděložním tělískem. Hrozí uvolnění tělíska. Konzultujte se svým gynekologem.

 • Příslušenství