Lilcup Startovací balíček + sterilizační kelímek + sterilizační tablety Milton B

Startovací balíček obsahuje: 1ks kalíšek LilCup dle Vaší volby s návodem + sterilizační kelímek + 10 mini milton sterilizačních tablet.  Za výhodnou cenu s cestovním pouzdrem zdarma!

Zboží expedujeme do 24 hodin.


Více detailů

Nový produkt

Skladem

479,00 Kč s DPH

-51.714%

992,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • Startovací balíček obsahuje: 1ks kalíšek LilCup dle Vaší volby s návodem + sterilizační kelímek + 10 mini milton sterilizačních tablet.
  Za výhodnou cenu s cestovním pouzdrem zdarma!


  Lilcup je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka na současném trhu. Menstruační kalíšek nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS).
  Menstruační kalíšek nabízí konečně absolutní svobodu při obyčejné denní aktivitě nebo aktivním sportování. Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem.

  Při dokončení objednávky napište do poznámky o jakou velikost a barvu kalíšku Lilcup máte zájem. (příklad:vel.1 fialový) volbu můžete napsat i po dokončení
  objednávky na kterýkoliv email z našich stránek. Na výběr je ze 2 velikostí a 3 barev:


  Velikost 1 fialový
  Velikost 1 růžový           
  Velikost 1 transparentní 
  Velikost 2 fialový
  Velikost 2 růžový
  Velikost 2 transparentní

  Typ 1, velikost S s průměrem 43 mm je vhodný pro ženy před porodem nebo do 25-30 let, ženy jenž mají pevné až středně pevné vaginální svaly.  Vhodný také pro drobné ženy. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní poloze.
  Typ 2, velikost L s průměrem 46 mm je vhodný pro ženy po porodu nebo nad  25-30 let, ženy jenž mají středně pevné až povolené vaginální svaly. Vhodný také pro ženy vysoké či s nadváhou. Vhodný pro ženy jenž mají děložní čípek nalézající se ve standardní poloze.
  Podrobné informace o velikostech najdete v horním menu sekce: Jakou velikost?
  Vliv na výběr kalíšku má také poloha Vašeho děložního čípku. Více informací v horním menu sekce: Jak změřit děložní čípek?

  Zboží expedujeme do 24 hodin.

  Proč je lepší než běžné hygienické vložky/tampony?

  1) LilCup je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí.
  2) LilCup Vám šetří peníze. Náklady na kalíšek se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte.
  3) LilCup je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání.
  4) LilCup Vás neomezuje v pohybu, při sportování, jízdě na kole, na koni nebo gymnastice ani v noci při spaní.
  5) LilCup je hypoalergenní. Lékařský silikon je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Nenarušuje zdravé vaginální
  prostředí.
  6) LilCup je bezpečný. Neobsahuje žádné superabsorbční látky, bělidla a deodoranty. Neuvolňují se z něj žádná
  vlákna ani částice.
  7) LilCup je schválen Státním zdravotním ústavem. Vyroben je z lékařského silikonu.
  8) LilCup je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev
  nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem.
  9) Lilcup má dlouhou životnost. Při dobré péči vydrží až 10 let.

  Menstruační kalíšek  je vyroben z kvalitního lékařského silikonu, který se používá v lékařství i potravinářském průmyslu již řadu let. Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.

  Po desetiletí zažité používání tamponů a vložek se stalo jediným způsobem, jak řešit hygienu při menstruaci. Nové století ale přineslo nové technologie i nápady a s nimi přichází i menstruační kalíšek vyrobený z lékařského silikonu s několika skvělými výhodami, jež stojí za to se zamyslet a zkusit něco nového. Menstruační kalíšky jsou ve světě již delší dobu a do České republiky dorazili s malým zpožděním, ale jak se říká: Nikdy není pozdě! Otevřete svou mysl a odložte předsudky.! Nyní máte možnost vyzkoušet kalíšek za akční cenu!

  Plavání, běhání, jízda na kole – žádný problém

  S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli. Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.

  Šetří životní prostředí a vaši peněženku

  Každá žena za život spotřebuje cca 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku přibližně 10let

  Jednoduchá manipulace

  Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku je jednoduchá, pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě) Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na  lamagnolia@seznam.cz

  Balení obsahuje:

  1ks kalíšek LilCup dle Vaší volby v kompletním balení (balení je 1ks kalíšek LilCup, pytlík design by Vik, návod)

  lilcup

  Pytlík 


  lilcup
  Sterilizační kelímek rose
  10ks mini Milton sterilizačních tablet pro začátek

             Cestovní praktická taštička o rozměrech  20 x 13 x 7 cm  zdarma  menstruační kalíšek  Produkty-popis:

  1) Sterilizační kelímek, skládací pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků i jiných předmětů

  Uzavíratelný, prostorově úsporný skládací dezinfekční pohár pro sterilizaci menstruačních kalíšků každé velikosti. Vyrobeno z bezpečného silikonu, vhodné do ​​mikrovlnné trouby. Lze použít i jako šálek při outdoorových aktivitách.

  - Objem: 225 ml
  - Rozměry složené: průměr 80 mm / výška 20 mm
  - Rozměry rozložené: Průměr vrchní 80 mm / Průměr spodní 50 mm / výška 80 mm
  - Barva: rose
  - Množství: 1 kus

  Kelímek je schválen Státním zdravotním ústavem

  Jak mám používat dezinfekční pohár?

  Umístíte menstruační kalíšek do dezinfekčního poháru a naplníte ho vodou. Menstruační kalíšek musí začít plavat. Správné nastavení délky sterilizace závisí na výkonosti modelu mikrovlnné trouby. Voda musí být vařící, aby desinfekce byla účinná. Pokud si nejste jisti, prosíme pročtěte manuál mikrovlnné trouby. Většina zákazníků používá střední úroveň výkonu / příkonu na 3 - 5 minut. Víko šálku nesmí být zcela uzavřené! Jinak pára jež vzniká při vařící vodě nemůže uniknout. Dezinfekční pohár je nyní velmi horký, díky vařící vodě. Pro vaše ruce přijměte vhodná bezpečnostní opatření (Hadřík, chňapky, ochranné tepelné rukavice..) Je nutné velké opatrnosti při vyjímání dezinfekčního kelímku z mikrovlnné trouby, aby jste se neopařily. Můžete si také nechat pohár a jeho obsah vychladnout uvnitř mikrovlnné trouby a vyndat ho později


  Kelímek také možno použít pro sterilizaci pomocí Milton tablety. Do vody v kelímku vložíte Milton tabletu Mini (1ks na 100ml) a vložíte menstruační kalíšek.
  Necháte 15 minut sterilizovat a opláchnete vodou.
  2) Milton dezinfekční tablety  mini 10ks pro sterilizaci menstruačních kalíšků a dalších předmětů

  S jednou tabletou Milton získáte 100 ml sterilizačního roztoku (desinfekčního roztoku). Roztok se používá ke sterilizaci menstruačních kalíšků a lze ho využít i na věci pro děti (lahve, dudlíky, kousátka, apod.).
  Výhody
  - sterilizuje za 15 minut
  - je skvělý pro použití na cestách

  Výrobce uvádí, že věci po sterilizaci není nutné oplachovat. Po konzultaci s gynekoložkou ale doporučujeme menstruační kalíšek po sterilizaci pečlivě opláchnout, aby se zbytky roztoku nedostaly do pochvy.
  Návod
  Umyjte kalíšek vodou. Rozpusťte 1 tabletu Milton ve 100 ml studené vody a ponořte kalíšek. Ujistěte se, že uvnitř kalíšku nejsou žádné vzduchové bubliny. Kalíšek bude sterilní po 15 minutách ponoření. Před použitím ho omyjte vodou.
  Pokud chcete roztok použít opakovaně, umyjte si ruce před vyjmutím kalíšku z roztoku. Roztok lze použít do 24 hodin po rozpuštění tablety.

  Účinnost:
  Po 1 minutě: Baktericidní EN1040, zabití Listeria, Salmonella, Campylobacter. Fungicidní - Candida albicans
  Po 5 minutách: baktericidní EN1276
  Po 15 minutách: virucidní NFT72-180

  Složení: Sodík dichlorisokyanurátu (CAS: 2893-78-9): 19,5% m/m.

  3) Cestovní taštička na kalíšky a příslušenství

  Praktická taštička na cestování nebo do kabelky. Taštička pojme několik kalíšků v pytlíku, složený sterilizační kelímek, malé antibakteriální mýdlo nebo jakékoliv potřeby jenž nosíte sebou nebo na cesty.
  Taštičku lze jednoduše čistit
  - Zavíráni na zip
  - Barva fialová
  - Rozměry: 20 x 13 x 7 cm

 • Příslušenství