Me Luna Natural L ring Lime menstruační kalíšek

Světová novinka mezi menstruačními kalíšky. Vyrobena s přídavkem recyklovaného materiálu a tradičních ženských bylin.

Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

Nový produkt

Skladem

499,00 Kč s DPH

-12.4561%

570,00 Kč s DPH

 • Více informací


 • Me Luna přírodní kalíšek spojuje aspekty udržitelnosti s požadavky na materiální čistotě tohoto hygienického výrobku. S Me Luna natural činíte rozhodnutí ohleduplná k životnímu prostředí a přispíváte k předcházení vzniku odpadu souvisejícího s výrobou.

  Me Luna natural je vyrobena s přídavkem recyklovaného materiálu a tradičních ženských bylin .

  Nový výrobní proces umožnil vytvořit krásnou průsvitnou barvu pro přírodní kalíšky Me Luna. Díky malému přídavku byliny  (Alchemilla vulgaris) je kalíšek ještě atraktivnější a zajišťuje přirozený vzhled. Bylinkové částice uzavřené v materiálu dávají zajímavý povrch.

  Udržitelné, opakovaně použitelné
  S recyklovaným materiálem
  S přidanými bylinkami
  Vyrobeno v Německu


  Obdržíte: 1 MeLuna L ring Natural Lime, 1 návod k použití, 1 pytlík z organické bavlny. 

  Udržitelnost:

  Balení Me Luna natural je bez plastů. Taška je fair trade a je vyrobena z organické bavlny. Návod k použití byl vytištěn klimaticky neutrálně na recyklovaný papír.

  TPE Me Luna je recyklovatelný
  U nového přírodního menstruačního kalíšku Me Luna je použit přídavek recyklovaného materiálu a přídavek tradičních dámských bylin.

  Recyklovaný materiál je použit z výrobních přebytků. Použitím lékařsky ověřenou vyhovující surovinou TPE je Me Luna jediným výrobcem kalíšků, který je schopen tento produkt recyklovat interně a vyhnout se tak plýtvání během výroby. 

  Rozměry: průměr největší 44mm, délka 51 mm.

  Objem: 34 ml až po okraj, 24 ml do otvorů.

  Středně měkký, Classic

  MeLuna velikost L patří mezi větší kalíšky. Je vhodný pro ženy střední až těžší postavy, jenž rodili,mají středně až velmi silné krvácení, mají středně pevné svaly pánevního dna.

  Obdržíte: 1 Me Luna L ring Natural Lime, 1 návod k použití, 1 pytlík z organické bavlny. 

  1) Kalíšek je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí.
  2) Kalíšek Vám šetří peníze. Náklady na kalíšek se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte.
  3) Kalíšek je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání.
  4) Kalíšek Vás neomezuje v pohybu, při sportování, jízdě na kole, na koni nebo gymnastice ani v noci při spaní.
  5) kalíšek je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Nenarušuje zdravé vaginální prostředí.
  6) Kalíšek je bezpečný. Neobsahuje žádné superabsorbční látky, bělidla a deodoranty. Neuvolňují se z něj žádná
  vlákna ani částice.
  7) Kalíšek MeLuna je vyroben z TPE
  8) Kalíšek je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev
  nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem.
  9) Kalíšek má dlouhou životnost. Výrobce udává kolem 10

  MeLuna je vyrobena z TPE (termoplastický elastomer). Jedná se o speciálně vyráběné TPE, kde je výroba velmi přísně sledována. Tento TPE byl schválen pro výrobu lékařských výrobků a zařízení. TPE je od výrobce, Kraiburg GmbH 
  Waldkraiburg. Používá se v prostředích, jako jsou nemocnice a dětských klinik, které vyžadují vysoký stupeň sterilizace, a je schválen pro použití v lékařství. Materiál je vyráběn v Německu.

  Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu až 8 hodin. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.

  Sporty

  S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli. Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.

  Jednoduchá manipulace

  Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku je jednoduchá, pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě) Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na info@menstruacni-kalisek.cz

 • Příslušenství