Jak je zásilka zabalena?

Chápeme, že diskrétnost je pro Vás důležitá. Jistě si nepřejete, aby zásilka kterou obdržíte byla identifikovatelná, především proto, že se jedná o pomůcky osobní hygieny.
Zásilky jsou baleny zcela diskrétně,  bez nápisů a nálepek, jež by určovali, kde bylo zboží zakoupeno. Odesílatelem je osoba, nikoliv firma, nelze tedy určit o jaký druh zboží se jedná. Žádné reklamní pásky nebo lepenky na zásilce jistě nenaleznete.

Zásilky balíkem do ruky a na poštu jsou baleny v kartonových krabicích.
Doporučená zásilka (psaní) v bublinkové obálce, jež je následně přelepena lepící páskou, pro případ že by původní lepení během cesty povolilo.

balík

Kalíšek jako dárek?

Pokud máte kalíšek třeba jako dárek a chtěli by jste, aby krabička balení kalíšku přišla nepoškozená, volte balík do ruky nebo na poštu. V bublinkové obálce se může stát, že se krabička trochu pomačká.(toto nemá vliv na zboží, jedná se pouze o vizuální vzhled krabičky)

Balík na poštu, jak to funguje?


Pokud zvolíte balík na poštu, bude zásilka poslána zcela diskrétně na PSČ pošty jež zadáte. Pozor! Nemusí to být nutně Vaše nejbližší pobočka! Pokud si chcete být jisti, podívejte se na internet kde vyhledáte pobočku pošty jež máte na mysli a ověřte si, jaké PSČ skutečně náleží dané poště. Vyhnete se potom třeba cestování na okresní poštu nebo poštu vedlejší vesnice.
Balík na poštu je pouze na Vaše jméno, uložen na pobočce po dobu 7 dnů. Pošta nenechává oznámení ve schránce! Ulice se na zásilku vůbec neuvádí, je tedy pouze na Vás, aby jste si danou zásilku ohlídali a v daném termínu si ji vyzvedli na zvolené pobočce. Samozřejmě obdržíte číslo zásilky na email, aby jste ji mohli sledovat a tudíž věděli, kdy je zásilka na pobočce k vyzvednutí.