menstruační kalíšek   Námi prodávané kalíšky jsou bezpečné a testované, s certifikacemi pro prodej v EU.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšky jsou certifikované, mají různé certifikace: SGS, ISO, SZU, FDA dle značky kalíšku.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšek je moderní, bezpečná, hygienická a vysoce praktická pomůcka která se zavádí podobně jako tampon, jedná se o nejmodernější výrobek dámské intimní hygieny

menstruační kalíšek   Rychle zjistíte, že tato metoda je svým způsobem převratná, velmi snadná, pohodlná a levná.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšek je mnohem lepší než tampon, protože veškerá menstruační krev je při menstruaci shromažďována v menstruačním kalíšku.

menstruační kalíšek   Námi dodávané menstruační kalíšky jsou vyrobeny z lékařského silikonu (je velmi měkký a antialergenní) s výhradním použitím v lékařském a potravinářském průmyslu.

Je to tak zvaný inertní materiál, na jehož zcela hladkém povrchu neulpívají žádné bakterie, neabsorbuje  žádné kapaliny a tím nedochází ke změnám přirozeného vaginálního prostředí. Může být vyroben také z TPR jenž má podobné vlastnosti.  Materiál je uveden u každého typu kalíšku v popisu produktu.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšek se používá v průběhu menstruace. Po zavedení se neprostupně zformuje proti poševním stěnám, což umožňuje, aby menstruační krev stékala do kalíšku bez jakéhokoliv prosakování a doprovodných nepříjemných zápachů.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšek nemusíte vyprazdňovat častěji, než je běžná výměna hygienických vložek nebo tamponů. Po vyjmutí a následném omytí v horké vodě nebo sterilizaci ho znovu používáte.

menstruační kalíšek   Menstruační kalíšek je šetrný k životnímu prostředí – při správné údržbě má životnost 5 až 15 let a v současnosti za něj dáte okolo 260 Kč. Když to přepočítáte na tampony nebo vložky za stejné období je rozdíl propastný.

menstruační kalíšek   100% plnohodnotná alternativa menstruačních vložek a tamponů

menstruační kalíšek   Námi dodávané kalíšky jsou v mnoha velikostech a s různou tuhostí, aby každá žena měla možnost výběru dle svých potřeb a také v různých barvách, aby Vás manipulace s kalíškem těšila :)

menstruační kalíšek   Je docela škoda, že tak málo žen o menstruačním kalíšku ví, řekněte o něm kamarádkám!