Menstruační kalíšek LilCup je správnou volbou a to hned z několika důvodů:


1) Menstruační kalíšek LilCup je testován a schválen státním zdravotním ústavem ČR (SZU). Je 100% bezpečný a zdravotně nezávadný.

2) LilCup je vyroben Vyroben je z platinum lékařského silikonu, certifikace SGS, ISO

3) Menstruační kalíšek LilCup je dlouhodobě hodnocen spokojenými zákaznicemi jako excelentní výrobek, stačí se porozhlédnout na internetu, kde najdete spousty nezávislých hodnocení které Vám to potvrdí.
Hodnocení zákaznic na menstruační kalíšek najdete také zde na našich stránkách v sekci blog ZDE , hodnocení našeho obchodu menstruacni-kalisek.cz najdete na Heuréka.cz  ZDE


4) Menstruační kalíšek LilCup si kombinovat dle Vaší volby. Můžete zvolit základní verzi bez pytlíku, nebo kalíšek s úložným pytlíčkem a nebo třeba startovací sadu s taštičkou, kelímkem a tabletami. Varianty se liší cenami a výbavou a můžete tak zakoupit přesně to co potřebujete.Jak je na tom kalíšek ve srovnání proti vložkám a tampónům?

Chápeme, že jste zvyklé na tradiční hygienické pomůcky, chápeme, že můžete mít obavy z novinek v této oblasti.

Výhody menstruačního kalíšku však natolik převyšují tradiční hygienické pomůcky, že stojí za to Vaše obavy překonat a dát menstruačnímu kalíšku šanci Vás přesvědčit o jeho kvalitách.menstruační kalíšek Kalíšek má ve srovnání s tampóny a vložkami tyto nezanedbatelné výhody+ Při menstruaci nemusíte řešit zápach.

+ Není potřeba nakupovat zásoby hygienických pomůcek, kalíšek máte stále sebou.

+ Ušetříte spoustu peněz, kalíšek vydrží při správné péči 5 až 15 LET!

+ Kalíšek je vyroben z lékařského silikonu, je tedy zdravotně nezávadný. Bakterie se na něm nemohou přichytit.

+ Při správném použití se vůbec nedostanete do styku s menstruační krví.

+ Neocenitelný při cestování - nevozíte sebou zásoby, ale jen jeden menstruační kalíšek v cestovním sáčku se kterým se dodává.

+ Sportujte bez obav - menstruační kalíšek je neocenitelný při všech sportech i plavání.


 menstruační kalíšekMenstruační vložky s sebou nesou problémy,  které s menstruačním kalíškem nemusíte řešit.- Tradiční hygienické pomůcky musíte stále dokupovat do zásoby

- Musíte přemýšlet, jak tradiční hygienické pomůcky zlikvidovat nebo kam je vyhodit

- Můžete přijít do kontaktu s menstruační krví, s kalíškem máte dokonalý pocit čistoty

- Tradiční hygienické pomůcky ať se snažíte sebevíce - zapáchají, protože se v nich množí bakterie. Bakterie se však na silikonovém povrchu menstruačního kalíšku nepřichytí

- Vložka může protéct, kalíšek při správném používání neproteče menstruační kalíšekNakolik jste denně reklamou přesvědčovány, že tradiční hygienické pomůcky mají velké výhody. Ve srovnání s kalíškem je to spíše naopak- Tradiční hygienické pomůcky se špatně zavádějí, naproti tomu kalíšek ze silikonu bez problému pohodlně zavedete

- Tampony jsou přecpané chemikáliemi, které se skrz poševní sliznici dostávají do těla, mohou způsobovat vaginální infekce, mykózy, nepříjemné pocity až bolesti.

- Superabsorpční látky které jsou v tamponech, vyvolaly u některých žen syndrom toxického šoku, celkem již asi 60 žen v USA na to zemřelo!

- Tampon je při nasáknutí tvrdý a můžeme jej nepříjemně cítit. Kalíšek je měkký a poddajný a prakticky o něm po celou dobu ani nevíte

- Při plavání trpí tampony nasakováním vodou a je třeba je co nejrychleji vyměnit. Naopak kalíšek bezpečně zadrží vodu venku, takže tento problém nevzniká, navíc se do Vás nedostanou nečistoty z vody.

- Pobyt v chlorované vodě při použití tamponů způsobuje záněty, mykózy atd.., což se znásobí tím, že ženy většinou hned po skončení plavání nevymění tampon. Chlor potom zůstává v pochvě déle a narušuje  přirozené prostředí pochvy. Bezpečně pozabíjí organismy, kterými jste chráněni.