LilCup Juno menstruační kalíšek rose S

Lilcup jsou oblíbené vysoce kvalitní menstruační kalíšky, vyrábí se v různých velikostech, tvarech a barvách. Jsou certifikované, testované a schválené dle EU norem.

Balení obsahuje: 1ks kalíšek vel.S rose + ochranný pytlík design By Vik+ návod.

Zboží odesíláme do 24 hodin.

Více detailů

Nový produkt

Skladem

479,00 Kč s DPH

-25.156%

640,00 Kč s DPH

 • Více informací

 • LilCup Juno menstruační kalíšek rose S 


  Lilcup jsou certifikované vysoce kvalitní menstruační kalíšky. Kalíšky Lilcup jsou testovány a schváleny dle EU norem, splňují požadavky na nejvyšší kvalitu.
  Vyrábí se v několika velikostech, tvarech a barevných kombinacích.
  Menstruační kalíšek nabízí konečně absolutní svobodu při obyčejné denní aktivitě nebo aktivním sportování.


  Velikost S:

  Kalíšek je vhodný pro ženy do 30 let nebo ženy které zatím nerodily, ženy jenž mají středně pevné vaginální svaly. Díky menším rozměrům je vodný také pro velmi mladé dívky.

  • průměr 39 mm
  • délka kalíšku bez stopky 47 mm
  • délka držátka 10 mm
  • max. objem 20 ml (měřeno po otvory)
  • Juno patří mezi měkké kalíšky  Balení obsahuje: 1ks kalíšek + návod + zdarma ochranný pytlíček design by Vik  Proč je lepší než běžné hygienické vložky/tampony?
  1) Lilcup Juno je ekologický. Opětovným používáním šetříte životní prostředí.
  2) Lilcup Juno vám šetří peníze. Náklady na kalíšek se Vám vrátí již za několik měsíců a následné roky už jen šetříte.
  3) Lilcup Juno je hygienický. Nepropouští žádnou krev ven. Nepropouští vodu dovnitř pochvy při plavání.
  4) Lilcup Juno Vás neomezuje v pohybu, při sportování, jízdě na kole, na koni nebo gymnastice ani v noci při spaní.
  5) Lilcup Juno je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Nenarušuje zdravé vaginální prostředí.
  6) Lilcup Juno je bezpečný. Neobsahuje žádné superabsorbční látky, bělidla a deodoranty. Neuvolňují se z něj žádná
  vlákna ani částice.
  7) Lilcup Juno je vyroben z jemného měkkého silikonu, vyrobeno v EU

  8) Lilcup Juno je bez zápachu. Kalíšek i krev v něm nashromážděná je bez zápachu. Menstruační krev nezapáchá, nepříjemný pach vzniká pouze při kontaktu s vložkou nebo tamponem.

  9) Kalíšek má dlouhou životnost. Výrobce udává až 10 let

  Menstruační kalíšek je nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka na současném trhu. Zajistí maximální ochranu při menstruaci, kdy sbírá menstruační krev. Kalíšek nasbírá 3x více menstruační krve než běžné tampony a menstruační vložky. Po umístění v pochvě zajistí podle intenzity krvácení dokonalou ochranou po dobu 3-4 hodin při silném krvácení, 8-10 hodin při středně silném krvácení a až 12 hodin při slabším krvácení. Můžete ho bez obav používat ve dne i v noci, při cestování, sportování ale i při plavání, kdy je možno ho použít i mimo dny menstruace, jako ochranu proti vniknutí vody do pochvy, ve veřejných sprchách a saunách, kdy není nutné s kalíškem manipulovat a můžete si v klidu počkat až na pohodlí domova.


  Plavání, běhání, jízda na kole – žádný problém
  S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoliv. Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole. A když někam jedete, nemusíte sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy a omezíte tak vznik poševní mykózy.
  Šetří životní prostředí a vaši peněženku
  Každá žena za život spotřebuje cca 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku přibližně 10 let.

  Jednoduchá manipulace
  Manipulace s kalíškem je jednoduchá. Zavedete ho jako tampon a po naplnění ho opět vyjmete a opláchnete. Sterilizace kalíšku je jednoduchá, pouze ho vložíte do vařící vody na 5 minut (možno i v mikrovlnné troubě) Návod na použití obdržíte s kalíškem, dotazy zasílejte na info@menstruacni-kalisek.cz. Možno také sterilizovat pomocí např. Milton tablet, kdy kalíšek vložíte na 15 minut do sterilizačního roztoku a opláchnete.

  Balení obsahuje:
  1ks kalíšek Lilcup Juno rose velikost S, pytlík, návod

 • Příslušenství